• Посилання скопійовано

ДП НАІС оновило ПЗ для ЄДР: що нового в системі?

Поточним оновленням реалізовано функціонал виключення інформації про кінцевого бенефіціарного власника та/або структуру власності юридичної особи державним реєстратором на підставі вказівки Мінʼюсту

ДП НАІС оновило ПЗ для ЄДР: що нового в системі?

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» 05.04.2024 оновило програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР).

Поточним оновленням реалізовано функціонал виключення інформації про кінцевого бенефіціарного власника та/або структуру власності юридичної особи державним реєстратором на підставі вказівки Міністерства юстиції України.

Також доопрацьовано функціонал ЄДР, а саме:

  • покращено функціонал роботи з чернетками в частині коректного відображення даних для залежних полів від атрибуту типу «ознака» (наприклад: «Сімейне фермерське господарство», «Керівник відсутній» тощо);
  • оптимізовано функціонал по роботі з криптобібліотекою в процесах авторизації;
  • усунуто помилку типу «java.lang.NullPointerException...», що виникала під час формування витягів з ЄДР стосовно деяких суб’єктів.

Джерело: ДП "Національні інформаційні системи"

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»