• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Новий керівник отримав ЕЦП: чи потрібно звертатися до ПФУ для авторизації

Вилучено з «Моїх новин»

У разі наявності права підпису від імені страхувальника та якщо дані податкового номера і коду ЄДРПОУ в останньому звіті збігаються з даними сертифіката КЕП, авторизація відбувається автоматично та звертатися окремо не потрібно

Новий керівник отримав ЕЦП: чи потрібно звертатися до ПФУ для авторизації

На підприємстві змінився керівник. Він отримав службовий кваліфікований електронний підпис. Чи потрібно йому окремо звертатися до Пенсійного фонду, щоб авторизуватися на вебпорталі як страхувальнику?

ПФУ відповідає: щоб керівник підприємства міг авторизуватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України як страхувальник, він має використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП), виданий службовій особі, якій офіційно надано право підпису. Також для авторизації може використовуватись кваліфікована електронна печатка підприємства.

Під час входу система автоматично звіряє дані: податковий номер і код ЄДРПОУ підприємства  у останньому поданому звіті порівнюються з тими, що вказані у сертифікаті КЕП.

Якщо дані збігаються – можливість авторизації користувача  як страхувальника за КЕП стає доступною.

Тобто у разі наявності права підпису від імені страхувальника та якщо дані податкового номера і коду ЄДРПОУ в останньому звіті збігаються з даними сертифіката КЕП, авторизація відбувається автоматично та звертатися окремо не потрібно.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Пенсійний фонд України

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»