• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Фінагенти мають перевірити факт подання звітів про підзвітні рахунки за стандартом CRS, – ДПС

Вилучено з «Моїх новин»

Податківці рекомендують фінансовим агентам перевірити факт подання звіту про підзвітні рахунки за Загальним стандартом звітності (CRS) за 2024 рік. Строк подання звітів сплив 30 червня 2025 року

Фінагенти мають перевірити факт подання звітів про підзвітні рахунки за стандартом CRS, – ДПС

ДПС у Полтавській області рекомендує фінансовим агентам перевірити факт подання звіту про підзвітні рахунки за Загальним стандартом звітності (CRS) за 2024 рік. Строк подання звітів сплив 30 червня 2025 року. 

За кожний календарний день прострочення передбачено штраф у розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати (МЗП), але не більше 100 МЗП.

Фінансові агенти, які не подали звіти у встановлений строк, мають можливість подати відповідний звіт, що дозволить мінімізувати ризики фінансової відповідальності.

ДПС має право здійснювати камеральні перевірки, зокрема щодо своєчасності подання фінансовими агентами звітів про підзвітні рахунки.

Нагадуємо, що відповідальність за несвоєчасне подання звітності покладається безпосередньо на фінансового агента.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС у Полтавській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»