Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Заборгованість списана на користь фізособи: особливості відображення у формі №1ДФ

Юрособа у формі №1ДФ відображає суму списаної на користь фізособи заборгованості, за якою минув строк позовної давності та розмір якої не перевищує суму, що становить 50% місячного прожиткового мінімуму, під ознакою доходу «127»

ГУ ДФС в Тернопільській області нагадало, що  загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається сума заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно-правовим договором, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 % місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року. Це не стосується сум податкової заборгованості, за якими минув строк позовної давності згідно з розділом II ПКУ.

Згідно з Довідником ознак доходів, інші доходи, які згідно з ПКУ не включаються до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, відображаються у податковому розрахунку за ф. №1ДФ під ознакою «127».

Відтак юридична особа у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображає суму списаної на користь фізичної особи заборгованості, за якою минув строк позивної давності та розмір якої не перевищує суму, що становить 50% місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, під ознакою доходу «127», як виплата інших доходів.

Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Заборгованість , Звітність , ПДФО , Податкова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?