Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Зміни до звіту з ЄСВ набрали чинності: коли вперше звітуємо за новою формою?

Сьогодні, 18 жовтня, опублікований та набрав чинності Наказ Мінфіну №813, яким внесено зміни до Порядку складання звіту з ЄСВ та Інструкції про нарахування ЄСВ

Нагадаємо, що нещодавно Мінфін наказом від 07.09.2016 р. №813 вніс зміни до Порядку складання звіту з ЄСВ та Інструкції про нарахування ЄСВ. Внаслідок незначних змін, подавати звіт з ЄСВ (додаток 4) потрібно буде за оновленою формою. Докладніше про зміни читайте тут>>

Сьогодні, 18 жовтня, Наказ №813 опублікований в "Офіційному віснику України" №80/2016 і і саме з цієї дати він набирає чинності.

 

Коли потрібно подавати звіт за новою формою?

У новині (читайте тут) ми говорили детально, коли за чинними нормами ПКУ та Закону про ЄСВ слід вперше подавати звіт з ЄСВ за новою формою.  

Оскільки Наказ №813 опубліковано вже у жовтні, то вперше відзвітувати з ЄСВ за новою формою роботодавці повинні будуть саме за жовтень 2016 року у листопаді.

Поки ще не має відповідних роз’яснень податківців з цього приводу. Стежте за оновленням новин!

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі