Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Фінзвітність за МСФЗ: як подавати примітки?

Чи подаються примітки до фінансової звітності та чи проставляється позначка у декларації з податку на прибуток про подання приміток до фінансової звітності, що складається відповідно до МСФЗ? Консультують податківці

У підкатегорії  102.23.02 ресурсу "ЗІР" податківці зауважили, що для підприємств, які складають фінансову звітність за МСФЗ, не встановлено окремої форми для приміток до фінансових звітів

Таким чином, примітки до фінансової звітності платниками податків, які складають фінансову звітність за МСФЗ, подаються у складі фінансової звітності як додаток до неї у самостійно обраному вигляді (письмове пояснення, таблиця, графік тощо). При цьому позначка про подання приміток до фінансової звітності, яка складається відповідно до МСФЗ, у таблиці «Відомості про одночасне подання до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств форм фінансової звітності» не проставляється.

***

Читайте також аналітику від Дт-Кт: Фінзвітність: особливості складання та подання

Усі новини на тему>>

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , МСФЗ , Податкова консультація , Податок на прибуток , Фінансова звітність , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?