• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Отримали у минулому році дохід понад 20 млн грн? У звітному році слід звітувати з податку на прибуток поквартально

Вилучено з «Моїх новин»

ДФС у Волинській області звернула увагу, які платники з податку на прибуток повинні звітувати за I квартал 2018 року

Отримали у минулому році дохід понад 20 млн грн? У звітному році слід звітувати з податку на прибуток поквартально

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Для підприємств із минулорічним доходом понад 20 млн гривень граничний термін подання декларації з податку на прибуток за I квартал 2018 року – 10 травня, а сплата нарахованого у ній податку - не пізніше 18 травня. Про це наголошують в ДФС у Волинській області.

Подання квартальної звітності поширюється також на підприємства, які ліквідуються в I кварталі 2018 року,  з II кварталу переходять на сплату єдиного податку.

Однак, для новостворених платників податків, які зареєстровані протягом звітного року, передбачено лише річний період звітування. Тому вони сплачують податок на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному році (пп. «а» п. 137.5 ПКУ).

Ця вимога поширюється і на колишніх платників єдиного податку, які з початку року або посеред року перейшли на загальну систему оподаткування. Їм необхідно звітуватися лише за рік (із дати переходу на загальну систему оподаткування і незалежно від розміру їхнього доходу).

ДФС у Волинській області також звертає увагу платників, що разом з декларації з податку на прибуток обов’язково подаються і додатки передбачені чинним законодавством.

***

Читайте також:Податок на прибуток - 2018: основні зміни

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДФС у Волинській обл.

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»