Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Зробили помилку у ф. №1ДФ? Як її виправити – нагадування від ДФС

Уточнюючий податковий розрахунок за формою №1ДФ подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання

ДФС у Запорізькій області розповідає, що у разі самостійно виявлених податковим агентом помилок у поданому розрахунку за формою №1ДФ здійснюється коригування податкового розрахунку.

Тобто уточнюючий податковий розрахунок за формою №1ДФ подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання.

Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

Уточнюючий податковий розрахунок подається на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містить інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються.

Коригування показників розділу I здійснюється наступним чином:

  • для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати «1» – на виключення рядка;
  • для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати «0» – на введення рядка;
  • для заміни одного помилкового рядка іншим, потрібно повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» – рядок на виключення, а в другому – «0» – рядок на введення.

Коригування показників розділу IІ підрозділу «Військовий збір» здійснюється наступним чином: для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Військовий збір – виключення ****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.

Зазначений порядок визначений п. 4.1 – 4.4 Порядку №4.

***

Читайте також:

Джерело
ДФС у Запорізькій області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Коригування , ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?