Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Мінекономики презентувало оновлений портал відкритої фінзвітності держпідприємств

10 вересня 2020 року відбулась онлайн-презентація оновленого порталу відкритої фінансової звітності державних підприємств. Суттєво перероблений інтерфейс, на порталі розміщені додаткові дані

Мінекономіки розповідає, що 10 вересня 2020 року, відбулась онлайн-презентація оновленого порталу відкритої фінансової звітності державних підприємств. Суттєво перероблений інтерфейс, на порталі розміщені додаткові дані. Головним оновленням є реалізація на порталі системи ризик-індикаторів та моніторингу ефективності діяльності об’єктів державної власності. 

Фактично створено інформаційно-аналітичну систему, яка автоматично оцінює рівень ефективності та ризикованості підприємства на основі даних фінансової звітності та інших даних, отриманих з офіційних джерел.

Інформаційно-аналітична підсистема для Міністерства економіки була розроблена Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки ПРООН в Україні. 

«Оновлена система допоможе оптимізувати управлінські процеси та запровадити ефективні сучасні стандарти у роботі з держпідприємствами. Система є надійним джерелом якісних даних для моніторингу, і головне - забезпечує підтримку прийняття рішень з урахуванням об’єктивних даних і автоматизованої оцінки ризиків», – зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Ознайомитись з новим інструментом аналітики можна на порталі ProZvit: http://bit.ly/prozvit_risks

На порталі, крім списків підприємств за кожною групою, також можна отримати в машинозчитувальному вигляді фінансову звітність окремого підприємства або групи державних підприємств. Крім того, на порталі реалізований функціонал ризик індикаторів, що дозволяє отримувати списки підприємств за заданим критеріями (збиткові, за вартістю активів, що кілька років показують негативний тренд по доходам тощо). Тепер кожен бажаючий зможе детально проаналізувати ефективність роботи підприємств певної сфери або динаміку фінансових показників окремого державного підприємства.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі