• Посилання скопійовано

Особливості заповнення декларації з плати за землю за нововідведену ділянку

Якщо платник плати за землю подав звітну декларацію на поточний 2023 рік, а посеред року уклав договір оренди на нову земельну ділянку, то надається декларація за типом «Уточнююча», у рядку 1.1. декларації зазначається «За 2023 рік»

Особливості заповнення декларації з плати за землю за нововідведену ділянку

ДПС у Львівській області інформує, що у звітній декларації (яка надається у разі відсутності у цьому ж році іншої поданої звітної декларації щодо певної територіальної громади) у рядку 1.1. має бути заповнено поле «За ____рік» та «починаючи з __.____».

В уточнюючій декларації у рядку 1.1. має бути заповнено поле «За ____рік» та «з урахуванням уточнень з __.____».

У колонці 7 розділу I та колонці 8 розділу II  зазначається частка неповного місяця, яка визначається за формулою відповідно до примітки 12: кількість днів володіння або користування у місяці ділиться на загальну кількість днів у місяці. Така частка неповного місяця зазначається у форматі з чотирма десятковими знаками.

У колонці 8 розділу I та колонці 9 розділу II зазначається кількість повних місяців володіння/ користування, які залишилися у цьому році, починаючи з місяця, наступного за місяцем,у якому набуто право власності/користування.

Наприклад, якщо платник плати за землю подав звітну декларацію на поточний 2023 рік, а 15 листопада уклав договір оренди на нову земельну ділянку, то надається декларація за типом «Уточнююча», у рядку 1.1. декларації зазначається «За 2023 рік» «з урахуванням уточнень з 15.11». У колонці 8 розділу II зазначається: 15 / 30 = 0.5, у колонці 9 розділу II: 12 - 11 = 1 (повний місяць).

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»