• Посилання скопійовано

Як подавати КІК звіт у разі наявності декілька компаній?

Податківці зауважили, що звіт про контрольовані іноземні компанії подається окремо щодо кожної контрольованої іноземної компанії. В Е-кабінеті наявна форма Звіту про контрольовані іноземні компанії для фізичних осіб за формою F0108701

Як подавати КІК звіт у разі наявності декілька компаній?

ДПС у Дніпропетровській області інформує, що порядок заповнення Звіту про контрольовані іноземні компаніїскороченої форми Звіту про контрольовані іноземні компанії і подання до контролюючого органу затверджено наказом Міністерства фінансів України від 25.08.2022 №254.

Вимоги щодо складання та подання Звіту про контрольовані іноземні компанії встановлені п. 39-2.5 ПКУ.

Звертаємо увагу, що Звіт подається щодо кожної контрольованої іноземної компанії окремо.

Нагадуємо, що в Електронному кабінеті наявна форма Звіту про контрольовані іноземні компанії для фізичних осіб за формою F0108701.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»