• Посилання скопійовано

Повідомлення про вакансії №3-ПН стане не обовʼязковим: законопроєкт

На сайті ВРУ зареєстровано законопроєкт №9630 про вдосконалення нацсистеми кваліфікацій. Крім створення Єдиного реєстру кваліфікацій, ним встановлено, що подання інформації про вакансії, яка подається до центрів зайнятості, стане не обовʼязковим

Повідомлення про вакансії №3-ПН стане не обовʼязковим: законопроєкт

21 серпня на сайті ВРУ Третьяковою та групою народних депутатів було зареєстровано законопроєкт №9630 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення національної системи кваліфікацій відповідно до актуальних потреб ринку праці та інших питань.

Крім створення Єдиного реєстру кваліфікацій, законопроєктом пропонується скасувати зобов’язання роботодавця подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії), а надати можливість подавати зазначену інформацію.

Відповідні зміни буде внесено до статті 50 Закону України «Про зайнятість населення». Про це йдеться у тексті законопроєкту. Зокрема:

  1. Абзац другий пункту четвертого частини третьої виключити (це щодо обовʼязку подання звіту).
  2. Частину четверту доповнити пунктом одинадцятим (щодо нового права подання звіту про вакансії).

***

Читайте також: Замість класифікатора професій зʼявиться Єдиний реєстр кваліфікацій: зареєстровано законопроєкт

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»