• Посилання скопійовано

Керівників громадських об’єднань хочуть зобов'язати звітувати про доходи та майно

Законопроєктом №10035 пропонується зобов’язати керівників громадських об'єднань подавати щороку до 1 квітня звітного року інформацію про доходи та майно

Керівників громадських об’єднань хочуть зобов'язати звітувати про доходи та майно

11 вересня у ВРУ зареєстровано проєкт Закону №10035 "Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про громадські об'єднання" щодо окремих питань забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансову звітність громадських об’єднань".

Його розроблено з метою запровадження прозорого механізму звітності осіб, які входять до складу вищих органів управління, інших органів управління громадських об'єднань зі статусом юридичної особи, а також створених ними юридичних осіб (товариств, підприємств) в частині доходів та видатків, підвищення відкритості в їх діяльності.

Законопроєктом пропонується зобов’язати керівників та осіб, які входять до складу вищих органів управління, інших органів управління громадських об'єднань зі статусом юридичної особи, а також створених ними юридичних осіб (товариств, підприємств), подавати щороку до 1 квітня звітного року інформацію про доходи та майно, для оприлюднення на офіційному вебпорталі Центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері податків (ДПСУ), за формою та у порядку, який затверджується Кабінетом Міністрів України.

У разі прийняття  цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»