• Посилання скопійовано

Мінфін підкоригував Методрекомендації щодо заповнення форм фінансової звітності

У статті «Довгострокові фінансові інвестиції» Балансу відображатиметься заборгованість за внесками до статутних капіталів суб’єктів господарювання, на яку зменшується сума інших фінансових інвестицій

Мінфін підкоригував Методрекомендації щодо заповнення форм фінансової звітності

Мінфін наказом від 02.02.2024 №46 вніс зміни до Методичних рекомендацій щодо заповнення форм фінансової звітності, затверджених наказом Мінфіну від 28.03.2013 №433. Їх підготовлено з метою приведення цих Методрекомендацій у відповідність до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

А саме - у п. 2.12 Методрекомендацій уточнено, що у статті «Довгострокові фінансові інвестиції» Балансу також виділяється (окремо відображається) заборгованість за внесками до статутних капіталів суб’єктів господарювання, на яку зменшується сума інших фінансових інвестицій.

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»