• Посилання скопійовано

30 квітня – останній день для подання декларації про майновий стан за 2023 рік

30 квітня 2024 року минає граничний строк для подання декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік фізособами, фізособами-«загальниками» та самозайнятими особами

30 квітня – останній день для подання декларації про майновий стан за 2023 рік

У Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що 30 квітня 2024 року – останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік платниками податків, які відповідно до норм Податкового кодексу України зобов’язані її подати.

Нагадаємо, декларація подається  одним із способів:

Платник податків, який зобов’язаний подавати декларацію, надає її до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно  з паспортними даними.

Внутрішньо переміщена особа подає декларацію до контролюючого органу за місцем фактичного проживання/перебування, якщо до цього контролюючого органу подано заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР та пред’явлено при цьому довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Якщо такі дії не здійснено, то декларація подається платником податку за адресою (місцезнаходженням) контролюючого органу, який переміщено з тимчасово окупованої території.

Просимо звернути увагу, що для платників  – фізичних осіб, які подали декларацію та визначили свої податкові зобов’язання – граничний термін їх сплати, встановлений Кодексом, – до 1 серпня 2024 року.

Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, – можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 року включно.

***

Читайте також: За якою формою подавати декларацію про майновий стан в е-формі за 2023 рік?

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»