• Посилання скопійовано

Нюанси наведення середньооблікової кількості штатних працівників у звіті №1-ПВ

У формі №1-ПВ (місячна) дані щодо працівників, стосовно яких призупинено дію трудового договору через евакуацію до іншої місцевості або місцезнаходження яких тимчасово невідомо, до рядка 1040 «Середньооблікова кількість штатних працівників» не включаються

Нюанси наведення середньооблікової кількості штатних працівників у звіті №1-ПВ

Фахівці Держстату у листі від 18.05.2023 №19.1.2-26/У-70-23/66 наголосили, що через зміни в законодавстві та прийняття нових нормативно-правових актів, пов'язаних із трудовими відносинами в умовах воєнного стану, було розроблено Роз'яснення щодо показників форми державного статистичного спостереження №1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» від 31.10.2022 №19.1.2-12/45-22 та Роз'яснення щодо показників форми державного статистичного спостереження №1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» від 31.10.2022 №19.1.2-12/44-22.

З ними можна ознайомитися на сайті Держстату.

У поточному розʼясненні йдеться про правила визначення показника щодо середньооблікової кількості штатних працівників звіту №1-ПВ.

Відповідно до пункту 3 Розділу II Роз'яснень щодо показників форми державного статистичного спостереження №1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» показник щодо середньооблікової кількості штатних працівників містить дані про середньооблікову кількість штатних працівників відповідно до пункту 3.2 глави 3 Інструкції зі статистики кількості працівників, крім тих, які перебувають у відпустках у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом, а також працівників, відносно яких призупинено дію трудового договору, які евакуювались в іншу місцевість або місцезнаходження яких тимчасово невідомо, та працівників, які протягом періоду дії воєнного стану перебувають у відпустках без збереження заробітної плати без обмеження строку, встановленого ч. 1 ст. 26 Закону України «Про відпустки».

На підставі цього зроблено такий висновок: у формі №1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» інформація щодо працівників, стосовно яких призупинено дію трудового договору, які евакуювались до іншої місцевості або місцезнаходження яких тимчасово невідомо, до рядка 1040 «Середньооблікова кількість штатних працівників» не включається.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»