• Посилання скопійовано

Як у додатку Дія до декларації з прибутку слід зазначати надану працівникам матдопомогу?

У разі надання матеріальної допомоги працівнику резидента Дія Сіті у рядку 16.3 декларації з податку на прибуток відображається вартість майна (робіт, послуг), наданих без висування вимог щодо компенсації їх вартості

Як у додатку Дія до декларації з прибутку слід зазначати надану працівникам матдопомогу?

ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що в Інформаційному листі ДПС №1/2024 розглянуті питання, які виникають у процесі застосування платниками податків режиму Дія Сіті, зокрема особливості оподаткування, подання та заповнення звітності тощо.

Так, у разі надання матеріальної допомоги працівнику резидента Дія Сіті у рядку 16.3 Податкової декларації з податку на прибуток підприємств відображається вартість майна (робіт, послуг), наданих без висування вимог щодо компенсації їх вартості (у т. ч. безоплатно наданих), якщо їх вартість підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб відповідно до розділу IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) або не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу згідно зі ст. 165 ПКУ та/або не оподатковується згідно з п. 170.7 ПКУ.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»