Важливі теми
 • Посилання скопійовано

MASTER:Бухгалтерія - нова програма для обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу

Команда української ІТ-компанії IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу

MASTER:Бухгалтерія - нова програма для обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу

Команда української ІТ-компанії IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

MASTER:Бухгалтерія розроблена для українського ринку. В одній програмі можна одночасно вести облік діяльності необмеженої кількості юридичних осіб. Звітність формується окремо для кожного підприємства, а довідники контрагентів, співробітників та номенклатури - спільні.

Програма передбачає роботу з усіма системами оподаткування.

Податкову й бухгалтерську звітність формувати легко: програма робить це автоматично. Користувач може роздрукувати документ, зберегти на комп’ютері чи відправити його одразу в контролюючі органи. Звіти можна вивантажувати в різні системи подачі звітності.

На MASTER:Бухгалтерію легко перейти з інших програм для бухгалтерського обліку. Дані про контрагентів, співробітників компанії, інформацію по договорах автоматично перенесуться до MASTER:Бухгалтерії. Користувач легко знайде потрібний документ, сформує платіжне доручення або нарахує зарплату працівникам.

 

Функціонал MASTER:Бухгалтерії охоплює всі види операцій на підприємствах малого та середнього бізнесу:

 • операції по касі та розрахунки з підзвітними особами;
 • операції з грошовими коштами та їх еквівалентами;
 • облік основних засобів;
 • облік ТМЦ та МШП;
 • розрахунки з контрагентами;
 • розрахунки заробітної плати;
 • облік витрат;
 • податковий облік;
 • фіскальна звітність;
 • зведена бухгалтерська звітність.

 

MASTER:Бухгалтерію можна встановити на свій комп’ютер або працювати в хмарі. Програма має інтерфейси українською, російською та англійською мовами.

Розробники програми - бухгалтери-практики та IT-спеціалісти. Працює служба підтримки користувачів.

Програма для бухобліку на підприємствах малого та середнього бізнесу повинна бути простою, зручною і завжди доступною. Такою і є MASTER:Бухгалтерія. Цю програму може використовувати і фермерське господарство, і автомайтерня, і салон краси. Все просто: будь-яку операцію можна здійснити у два кліки”, - коментує мету створення MASTER:Бухгалтерії Марія Галелюка, керівниця проекту.

Сервіс буде корисний бухгалтерам малих та середніх підприємств, власникам бізнесу. Перенести дані з інших систем легко, почати роботу - просто. Компанія проводить навчання для нових користувачів програми. За оголошеннями та оновленнями слідкуйте на Фейсбук-сторінці MASTER:Бухгатерія.

***

Щоб стати користувачем MASTER:Бухгалтерія, зайдіть на сайт продукту, оберіть тарифний план та замовте пробну версію програми. Можна також звернутися за телефоном у службу підтримки: +38 (044) 333 444 7.

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини партнерів

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини партнерів»