Онлайн-вивчення англійської для бухгалтерів: як вчитися ефективно та результативно
Іноземні компанії активно просуваються на українському ринку та пропонують вакансії нашим фахівцям, зокрема і бухгалтерам. Єдине, що потрібно для працевлаштування — це знання письмової та розмовної англійської. Та, згідно з Work.ua, володіння англійською не лише збільшує шанси на успішне працевлаштування, а й дає змогу більше заробляти. Зокрема, середня зарплатня бухгалтерів зі знання іноземної перевищую дохід колег без такої навички на 62%.
Тому нині поговоримо про те, які саме знання потрібні бухгалтерам та як їх отримати. Також надамо поради щодо швидкого опанування цієї навички від провідних викладачів англійської онлайн у Грін Форест — найбільшої мовної школи України.
Знання, необхідні бухгалтеру: від термінів до розмовної англійської
Робота бухгалтера охоплює два ключових напрями — це ведення документації та активне спілкування з постачальниками, підрядниками, контрагентами, представниками податкової, банків та інших служб. Тому якщо ви прагнете стати бухгалтером міжнародної компанії, вам потрібно одночасно опановувати письмову та розмовну англійську. Бо перша потрібна для правильного складання та розуміння документації, а друга — для впевненого спілкування.
Щоб опанувати письмову мову, варто пройти спеціалізовані онлайн-курси англійської для бухгалтерів. Вони допоможуть швидко опанувати саме професійну термінологію, а також ознайомлять з особливостями ведення ділової документації. Також корисними можуть стати бізнес-курси, програму яких спрямовано на підготовку звітів.
Опанувати розмовні навички можна на онлайн-курсах з англійської, які мають бізнес-спрямування. Адже важливо розуміти, що звичайна англійська, якою ви можете спілкуватися з друзями та яку чуєте у серіалах, не завжди є доречною для спілкування у бізнес-середовищі. Зокрема, недоречними будуть сленгові слова та скорочення. Тому для отримання розмовних навичок краще надати перевагу саме бізнес-англійській.
Та маємо тут одне зауваження. Перш ніж перейти до вивчення термінології зі сфери бухгалтерії та вчитися вільно комунікувати з іноземцями, потрібно отримати базові знання та опанувати базову розмовну англійську. Переходити до спеціалізованих курсів варто лише після досягнення впевненого початкового рівня — базової лексики та граматики. Потім ви зможете додати до неї трохи термінів, що і зробить вас впевненим носієм мови.
Як швидко опанувати мову за допомогою онлайн-курсів англійської
Представники мовних шкіл кажуть, що переважна більшість їхніх студентів вибирає вчити англійську онлайн. Бо це зручно, вигідно, цікаво та швидко. Дослідження свідчать навіть про те, що онлайн-освіта підвищує рівень засвоєння нової інформації до 60%, тоді як традиційні заняття в класі з викладачем дають змогу запам’ятати лише приблизно 10%.
Та щоби ефективно вивчити англійську онлайн, потрібно підібрати курс, який на 100% відповідає вашим цілям та можливостям. Зокрема, радимо звернути увагу на такі фактори:
- Інтенсивність навантаження. Опанувати мовний курс за кілька тижнів — це, звісно, привабливо. Проте якщо займатися доведеться фактично щодня, така інтенсивність навчання може вас виснажити та викликати прокрастинацію (бажання уникнути навчання). Тому обирайте посильне навантаження, аби часу вистачало на роботу, відпочинок, домашні справи та англійську.
- Графік. Сучасні школи пропонують велику варіативність часу занять, особливо коли справа стосується вивчення англійської онлайн. Є навіть варіанти навчання виключно у вихідні дні.
- Методика викладання. Майже всі методики викладання іноземних мов є ефективними. Важливо лише розуміти, що кожному студенту потрібен свій підхід, бо всі ми маємо різний темперамент та вміння працювати над новою інформацією. Тому, аби знайти свою методику, краще протестувати декілька на пробних заняттях. Та якщо вам потрібно покращити розмовну англійську, то в такому разі вам, беззаперечно, потрібні розмовні методики.
Як впевнено заговорити англійською в короткі терміни: поради викладачів Green Forest
Найперша порада — не потрібно ставити для себе високих вимог. Бо за 2 місяці ви точно не почнете говорити, як носій іноземної мови, що почав вивчати її з пелюшок. Та попри це ви можете почати впевнено спілкуватися на загальні та професійні теми. Адже таке завдання потребує невеликого багажу знань з лексики та граматики, які можна отримати на онлайн-заняттях з англійської. Головне — це старанно та регулярно працювати.
Ось ще якими порадами поділилися викладачі школи англійської Green Forest:
- не переймайтеся помилками — бо з їхньою допомогою ми вчимося та стаємо кращими (зрештою, навіть ті самі носії мови нерідко помиляються);
- використовуйте всі наявні можливості для практики — читайте професійну літературу та форуми, спілкуйтеся з колегами у соціальних мережах, відвідуйте мовні клуби (вони часто є бонусом до онлайн-занять англійської);
- запитуйте викладача, якщо маєте необхідність — саме педагог допоможе закласти правильну базу, наприклад, щодо структури речень чи граматики, спираючись на яку ви зможете почуватися впевненим мовцем;
- цілеспрямовано працюйте над фаховими завданнями — самостійно чи на курсі вивчайте шаблони бухгалтерської документації, складені англійською, або ж трудове право інших країн, практикуйте розмовну англійську в бесідах з колегами;
- відстежуйте власний успіх — це важливо задля довгострокового підтримання мотивації до навчання, яка часто зникає, коли потрібно виконувати багато завдань та запам’ятовувати складні бухгалтерські терміни.
І якщо ви справді прагнете опанувати мову в короткі терміни, то обов’язково надавайте перевагу онлайн-курсам англійської. Бо вони нададуть вам всю необхідну та структуровану інформацію, а також упорядкують графік занять. А викладач допоможе зрозуміти складні теми. Самостійно це зробити набагато важче, бо складно знайти потрібні матеріали та організувати час для навчання.