• Посилання скопійовано

Як бухгалтеру пройти онлайн-курси англійської, коли бракує часу

Які переваги можуть принести онлайн-курси англійської у життя бухгалтера. Курси з адаптивним графіком, з якими можна вчитися будь-коли та будь-де

Як бухгалтеру пройти онлайн-курси англійської, коли бракує часу

Онлайн-курси англійської для бухгалтерів з адаптивним графіком: навчайтеся у зручний час

Бухгалтерам часто доводиться перепрацьовувати стандартні робочі години, особливо під кінець місяця та року, коли потрібно готувати звіти. А ще випадає суттєво понервувати, бо один фахівець несе відповідальність за фінанси всієї компанії. Водночас посада бухгалтера не завжди гідно оплачується. Та якщо перші два пункти змінити неможливо, бо це специфіка професії, то підняти зарплатню цілком реально. Найкраще в цьому допомагає вивчення англійської, тому що відкриває шлях до працевлаштування у міжнародних компаніях з суттєво вищими ставками. 

Не знаєте, де знайти час на додаткове навчання? Сьогодні ми розповімо про онлайн-курси англійської в Р12, де можна навчатися за адаптивним графіком. Також підготували поради, як успішно поєднувати навчання, роботу бухгалтера та особисте життя.

Чому англійська — це обов'язкова навичка для сучасного бухгалтера

Англійська є мовою міжнародного спілкування. Тому якщо ви хочете дізнатися про міжнародні стандарти бухгалтерського обліку чи познайомитися з податковим законодавством інших країн, саме знання англійської в цьому й допоможе. 

Та найголовніше, що вивчення лексики та граматики англійської мови підвищить вашу конкурентоспроможність на ринку праці. Бо навіть на сайті Work.ua серед понад 2 000 вакансій у 130 знання англійської є обов’язковим. До того ж вимагається як мінімум впевнений середній рівень володіння мовою. Переважно це вакансії іноземних компаній, які шукають персонал в Україні, або ж українського бізнесу, що займається міжнародною торгівлею. 

Головна перевага роботи в іноземних компаніях — це підвищення вашого доходу. Бо в Україні середній заробіток бухгалтера становить лише 23 500 грн на місяць. Для порівняння, ваш колега в Польщі отримує понад 48 000 грн на місяць (4 664 злотих). А ось у Франції середня місячна зарплатня бухгалтерів перевищує 154 000 грн (це 3 500 євро), у США — дорівнює понад 195 000 (4 604 долари).

Перспектива високих доходів може дуже добре мотивувати до вивчення граматики англійської мови, та брак часу часто заважає здійсненню мрій. Тому далі йтиметься про те, як адаптувати графік навчання під свій нестабільних та завантажений графік роботи. 

Що таке адаптивний підхід до онлайн-курсів англійської від Project 12 та в чому його переваги

Розуміючи завантаженість своїх студентів, школа англійської мови Project 12 розробила особливу адаптивну систему навчального графіка. Вона дає змогу змінювати час заняття навіть за 5 хвилин до його початку, вибираючи черед 18 можливих варіантів протягом усього дня. Самі ж заняття на онлайн-курсах англійської проводяться з 8:00 до 20:00. Все, що треба для перенесення уроку — це зайти в особистий кабінет на платформі школи та відмітити бажаний час. 

Адаптувати навчання під себе допомагають й інші бонуси від школи:

  • Онлайн-підручник 12 Tracks. Це велика збірка інтерактивних вправ, словників, подкастів та інших цікавих матеріалів, що дають змогу покращувати та розширювати свої знання у будь-який зручний момент. Це як стрічку в Instagram погортати, лише з гарантованою користю щодо опанування англійської.
  • Платформа Smarte+. Це інтерактивний тренажер, що допомагає прокачати словниковий запас або ж покращити розуміння граматики англійської мови за допомогою цікавих вправ. 
  • Hot Topics. Кілька разів на місяць викладачі школи підбирають для студентів випуски новин чи інші актуальні відео та розбирають їх для кращого розуміння та запам’ятовування лексики. Це дає змогу здобувати не лише базовий словниковий запас за програмою, а й розширювати його відповідно до гарячих подій сьогодення. Наприклад, обговорити вихід гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

Таким чином, школа Р12 створила максимальну кількість інтерактивних навчальних матеріалів, аби студенти могли займатися у будь-який зручний час та підбирати вправи під власні вподобання. Це створює багато можливостей для навчання навіть для таких завантажених фахівців, як бухгалтери.

Поради, як бухгалтеру поєднати роботу з онлайн-навчанням на курсах англійської

Педагоги стверджують, що найкраще мотивує до навчання не сама його мета (наприклад, високо оплачувана вакансія), а процес. Тобто якщо вам справді цікаво слухати викладача, пробувати говорити англійською та виконувати вправи — тоді проблем з пошуком часу на курси навіть не виникне. А щоб було цікаво, потрібно старанно вибирати курси та шукати ті, які дійсно пропонують сучасний підхід.

Також помічними є такі рекомендації:

  • Складайте графік на день та тиждень. Заздалегідь виділяйте собі час на заняття, домашні клопоти та відпочинок. Бо навчання потребує великої кількості енергії, а тому важливо давати собі час і на якісне відновлення.
  • Інтегруйте короткі заняття з англійської у свій день. Просто відкрийте платформу Smarte+, щоб повторити нову граматику англійської мови чи лексику. 
  • Поєднуйте домашні справи та навчання. Переглядайте англомовні відео під час приготування їжі. Або ж доки вечеря допікається в духовці. 
  • Використовуйте англійську щодня. Навіть якщо не маєте з ким спілкуватися, намагайтеся думати англійською та робити англомовні записи у щоденнику. 
  • Вимагайте від себе лише реалістичних результатів. Якби не хотілося вивчити нову мову за кілька тижнів, насправді цей процес є нескінченним — бо хіба ви можете сказати, що досконало знаєте свою рідну мову, хоча говорите нею з народження? Тому просто крокуйте від рівня до рівня та опановуйте нові знання без надмірних очікувань до себе.

Аби швидко опанувати мову та не пропускати заняття, обирайте для себе онлайн-курси англійської з адаптивним графіком. Такий підхід до навчання гарантовано допоможе уникнути ліні та прокрастинації. Також не слід відкладати початок навчання на потім, тому що разом із заняттями на потім ви відкладаєте свою нову роботу та фінансово забезпечене життя.

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини партнерів

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини партнерів»