Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Перевірки податкової та Держпраці: планово, позапланово. Та зі штрафами

Сьогодні стартує дводенний online-семінар «Перевірки податкової/Держпраці», під час якого ви дізнаєтесь, як підготуватись до зустрічі з інспекторами та податківцями

  • Як правило податківці, починаючи перевірку платника, знають, які саме порушення чи помилки слід шукати і які документи перевіряти. Тому й підприємству (або ФОП) також потрібно знати, які порушення і помилки не допускати.
  • Держпраці і ДПС разом шукають неоформлену працю і зарплату у конвертах. Але у цій співпраці є такі моменти, якими роботодавець може скористатися, щоб не сплачувати штраф.

Дізнайтесь про це вже СЬОГОДНІ, 16 вересня, від Олександра Смирнова та Тетяни Мойсеєнко.

Приєднатися до online-семінару «Перевірки податкової»

 

  • Держпраці масово проводить інспекційні відвідування підприємств і ФОПів для виявлення неоформлених працівників! Важливо знати, що можна зробити до початку перевірки, щоб у Держпраці не було підстав для застосування штрафів.
  • Кадрові та інші документи під час перевірки Держпраці – під особливим контролем! Але не всі документи, які може попросити інспектор праці, повинні бути у роботодавця. Які ж документи можна і потрібно не показувати інспектору, щоб не давати йому «підказку», де саме шукати порушення?

Дізнайтесь про це ЗАВТРА, 17 вересня, від Тимура Алієва та Тетяни Мойсеєнко.

Приєднатися до online-семінару «Перевірки Держпраці»

 

Online-cемінари будуть корисними для головних бухгалтерів, ФОПів, кадровиків та директорів компаній.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Вебінар

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі