Важливі теми
  • Скопійовано

Нацбанк дозволив небанківським фінорганізаціям випускати платіжні картки

НБУ розширив перелік фінустанов, які можуть випускати платіжні картки

Нацбанк дозволив небанківським фінорганізаціям випускати платіжні картки

Економічна правда розповідає, що Національний банк дозволив небанківським фінансовим організаціям випускати платіжні картки.

Про це йдеться у постанові правління регулятора, оприлюдненій на сайті НБУ.

Випуск платіжних карток тепер дозволили фінансовим установам, авторизованим для надання послуги з емісії платіжних інструментів.

«Ключовим нововведенням є надання права здійснювати емісію платіжних коштів та еквайринг не лише банкам, а й небанківським фінустановам. Якщо раніше лише банки мали право випускати платіжні картки Visa, то тепер інші установи, авторизовані НБУ для надання послуги з емісії платіжних інструментів, отримають таку можливість», – зазначила віцепрезидент, регіональний менеджер Visa в Україні та Молдові Світлана Чирва в коментарі «Інтерфакс-Україна».

Такий підхід до регулювання питання випуску карток дозволить розширити перелік учасників на цьому ринку. А також позитивно стимулювати розвиток нових карткових продуктів та пропозицій для кінцевих споживачів, вважає Чирва.

 

Джерело: Економічна правда

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»