• Посилання скопійовано

Чи потрібно ФОПам повідомляти про свій статус небанківські фінустанови?

ФОПи зобов'язані повідомляти про свій статус банки, інші фінансові установи, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей, в яких такі особи відкривають рахунки/електронні гаманці

Чи потрібно ФОПам повідомляти про свій статус небанківські фінустанови?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що фізичні особи – підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов'язані повідомляти про свій статус банки, інші фінансові установи, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей, в яких такі особи відкривають рахунки/електронні гаманці (згідно п. 69.7 ПКУ).

Неповідомлення фізичними особами – підприємцями та особами, що проводять незалежну професійну діяльність, про свій статус банку, іншої фінансової установи, небанківського надавача платіжних послуг/емітента електронних грошей під час відкриття рахунку/електронного гаманця тягне за собою накладення штрафу в розмірі 680 гривень за кожен випадок неповідомлення (згідно з п. 118.3 ПКУ).

Джерело: ДПС у Донецькій області

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»