• Посилання скопійовано

Чи можна повернути помилково сплачені до бюджету кошти на рахунки у небанківській фінустанові?

Платник податків може повернути суми надміру сплаченних податків на його рахунки у небанківського надавача платіжних послуг. Для цього платник податків у заяві до ДПС зобов’язаний лише вказати реквізити відповідного рахунку

Чи можна повернути помилково сплачені до бюджету кошти на рахунки у небанківській фінустанові?

Івано-Франківські податківці зазначили, що для повернення помилково таабо надміру сплачених платником податків до бюджету коштів на рахунки у небанківського надавача платіжних послуг такий платник податків подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: 

- на рахунок платника податків у банку, небанківському надавачу платіжних послуг; 

- на єдиний рахунок (у разі його використання); 

- на погашення грошового зобов’язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення у готівковій формі коштів у разі відсутності у платника податків рахунку в банку небанківському надавачу платіжних послуг.

Також платник податків може повернути суми бюджетного відшкодування платника податку на його рахунки у небанківського надавача платіжних послуг. Для цього платник податків зобов’язаний лише вказати реквізити його рахунку, відкритого в небанківського надавача платіжних послуг, для перерахування бюджетного відшкодування. 

Дані про рахунки платника податків вносяться до Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.

Звертаємо увагу, що у разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов’язання на рахунок такого платника податків у банку або небанківському надавачу платіжних послуг, або на єдиний рахунок, або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахунку в банку, небанківському надавачу платіжних послуг, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.

 

***

Читайте також:

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»