• Посилання скопійовано

У Приват24 запрацював онлайн-моніторинг заставного майна

ПриватБанк першим в Україні запровадив сервіс онлайн-моніторингу заставного майна, який дозволяє клієнту самостійно проходити перевірку у мобільному Приват24 без фізичного огляду майна представником банку

У Приват24 запрацював онлайн-моніторинг заставного майна

Клієнтам ПриватБанку, які придбали автомобіль у кредит або лізинг, відтепер не треба витрачати зайвий час на перевірку застави. Як повідомила член правління ПриватБанку з питань ризиків Лариса Чернишова, ПриватБанк першим в Україні запровадив сервіс онлайн-моніторингу заставного майна, який дозволяє клієнту самостійно проходити перевірку у мобільному Приват24 без фізичного огляду майна представником банку.

«ПриватБанк попри війну не зупиняє кредитування українців та впроваджує сучасні цифрові сервіси, щоб спростити надання та обслуговування позик нашим клієнтам, багато з яких змушені змінити місце проживання чи перебувають за кордоном, – відзначила Лариса Чернишова. – Новий сервіс розроблявся командою банку з урахуванням клієнтського досвіду. Сервіс дозволяє позичальникам  пройти моніторинг у будь-якому місцезнаходженні майна та у зручний для себе час».

Для того щоб успішно пройти онлайн-моніторинг заставного автомобіля, треба зробити фото в режимі онлайн за інструкцією та підказками в застосунку Приват24, заповнити анкету у додатку та підписати електронним підписом SmartID.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»