• Посилання скопійовано

ФОПи можуть підключити ПРРО «Каса» ПриватБанку без комісії

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО «Каса» ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток «Термінал» без додаткових комісій

ФОПи можуть підключити ПРРО «Каса» ПриватБанку без комісії

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без додаткових комісій.

Як повідомив керівник напряму торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, з урахуванням обовʼязкового з 1 жовтня використання розрахункових операцій торговцями - ФОПами 2-4 груп спрощеної системи оподаткування, доступність послуги та багатофункціональність робить «Касу» оптимальним варіантом для різних сфер торгівлі, передусім невеликих точок продажу.

"Наш сервіс “Каса” - комплексне та просте рішення для вашого бізнесу, - говорить Сергій Макаренко. - Підключивши сервіс у додатку “Термінал” на смартфоні, ви отримуєте еквайринг, програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) та інші послуги без додаткової абонплати банку”. 

Усе що потрібно - це зареєструватися у сервісі ПРРО “Каса”, завантажити додаток “Термінал” та обрати ПРРО від ПриватБанку у налаштуваннях. Підключення, реєстрація в податковій та налаштування відбувається без відвідування відділення банку в онлайн кабінеті “Каса”. Кабінет також надає можливість в онлайн режимі стежити за роботою сервісу та отримувати інформацію щодо реалізації, вносити зміни до переліку товарів та послуг, формувати звіти та інше. 

ПриватБанк прогнозує до кінця року подвоєння кількості користувачів “Каси” завдяки простоті та технологічності сервісу. На сьогодні послугами сервісу користуються понад 16 тисяч українських підприємців. Сервіс “Каса” є безкоштовним і вже врахований до тарифу з еквайрингу: 1,3% від транзакції для користувачів додатка “Термінал”.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»