Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

У 2020 році мінімальна пенсія буде 1800 грн, а мінзарплата - 6500 грн, - Розенко

За словами Розенка, в Україні у 2020 році планують суттєво підвищити рівень мінімальної заробітної плати та пенсії

У наступному 2020 році пенсіонери отримуватимуть не менше 1800-1900 гривень, а планка мінімальної зарплати повинна становити мінімум 6500 гривень. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Розенко зазначив, що найближчим підвищення українцям слід чекати вже з 1 грудня поточного року.

Надалі, за словами віце-прем’єр-міністра, фінансовим благополуччям жителів країни займуться вже новообрані депутати парламенту і новопризначені міністри. Вони і будуть стверджувати державний бюджет на 2020 рік, де буде вказано яким і коли буде підвищення пенсій і зарплат.

«Нагадаю, що Кабінет міністрів України повинен до 15 вересня 2019 року подати проект бюджету на затвердження Верховної Ради», – підкреслив Павло Розенко.

Він додав, що на сьогодні рівень «мінімалки» становить близько 4200 гривень, однак, на його думку, мінімальна зарплата повинна становити не менше 6500 гривень.

Що стосується пенсій, то Розенко сказав: «Я думаю, що розмір мінімальної пенсії можна фіксувати на рівні не менше 1800-1900 гривень з 1 січня 2020 року».

Як повідомлялося раніше, стала відома заробітна плата Володимира Зеленського на посаді глави держави.

Так, за 10 днів травня зарплата Зеленського склала 12,7 тисячі гривень, а за червень він заробив 28 тисяч. А ось його помічники з Офісу президента, як виявилося, працювали безкоштовно.

У відповіді Державного управління справами йдеться, що в травні глава держави отримав лише оклад без будь-яких надбавок в розмірі 28 тисяч гривень, з яких сплачено податок майже 5,5 тисяч. А ось керівництво Офісу президента не отримувало зарплату.

Як повідомило Держуправління справами, заробітна плата керівнику Офісу Президента (ОП) України Андрію Богдану, першому заступнику керівника ОП Сергію Трофимову, а також заступникам керівника ОП Юрію Костюку, Руслану Рябошапка, Кирилу Тимошенко, Вадиму Пристайко та Олексію Гончаруку в травні і червні 2019 роки взагалі не нараховувалася.

Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Заробітна плата , Пенсія , Суспільство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 15

Новини по темі

Консультації по темі