• Посилання скопійовано

Врегулювання питання сплати ЄСВ за осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок війни: законопроєкт від КМУ

Законопроєкт №11122 спрямований на врегулювання питання сплати ЄСВ за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України

Врегулювання питання сплати ЄСВ за осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок війни: законопроєкт від КМУ

Урядом зареєстровано у Верховній Раді України законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України» (реєстр. № 11122). Про це повідомив Мельничук у своєму Телеграм-каналі

Законопроєкт спрямований на врегулювання питання сплати ЄСВ за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Проєктом Закону пропонується внести зміни до:

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Пенсії

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Пенсії»