• Посилання скопійовано

Скільки ЄСВ сплачено великими платниками за І півріччя 2025 року?

Великими платниками сплачено до бюджету єдиного соціального внеску з початку року 27,4 млрд грн, що на 5,5 млрд грн, або на 24,9 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року

Скільки ЄСВ сплачено великими платниками за І півріччя 2025 року?

Платниками Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків сплачено до бюджету єдиного соціального внеску з початку року 27,4 млрд грн, що на 5,5 млрд грн, або на 24,9 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року.               

Зокрема, у червні надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становили 4,9 млрд грн, що на 22,6% або на 0,9 млрд грн більше ніж у червні 2024 року.   

Нагадуємо, що єдиний внесок є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.   

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»