• Посилання скопійовано

Порядок оформлення відстрочок за платежами до ПФУ та строку сплати відстрочених сум платежів, пені і фінансових санкцій втратить чинність

Наказ Мінфіну, ПФУ від 20.12.2011 р. №1671/186 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України, Пенсійного фонду України від 29.04.96 р. №84/40», набере чинності з дня його офіційного опублікування

Мінфін спільно з ПФУ визнали таким, що втратив чинність, наказ Мінфіну, ПФУ від 29.04.96 р. №84/40 «Про затвердження Порядку оформлення відстрочок по платежах до Пенсійного фонду України та строку сплати відстрочених сум платежів, пені і фінансових санкцій».

Автор: Хоміцка Маріанна

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»