• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Встановлено коефіцієнт підвищення страхових виплат у 2012 р.

Вилучено з «Моїх новин»

Постанова ФСС від НВВ від 30.03.2012 р. №15 «Про проведення перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим та членам їх сімей у 2012 році», набере чинності з дня опублікування та застосовується з 01.03.2012 р.

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

ФСС від НВВ постановив провести перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим та членам їхніх сімей, які отримують щомісячні страхові виплати станом на 01.03.2012 р. та яким перерахунок цих виплат здійснювався відповідно до ч. 2 ст. 29 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» до 01.01.2006 р., у межах бюджету Фонду на 2012 рік.

При проведенні перерахунку щомісячних страхових виплат вищезазначеним особам у 2012 році слід застосовувати коефіцієнт підвищення страхових виплат — 1,176.

Щомісячна страхова виплата при проведенні перерахунку визначається з відкоригованої на вищезазначений коефіцієнт підвищення страхових виплат середньомісячної зарплати потерпілого відповідно до ступеня втрати його професійної працездатності.

При цьому відкоригована зарплата не може перевищувати максимальну величину бази нарахування єдиного внеску на дату проведення перерахунку. У такому разі розмір щомісячної страхової виплати зменшенню не підлягає.

Сума перерахованого розміру щомісячної страхової виплати та пенсії з інвалідності не може перевищувати відкориговану зарплату.

Для категорії вищезазначених осіб, яким здійснюється перерахунок щомісячних страхових виплат, не застосовуються коефіцієнти підвищення страхових виплат за 2002 — 2012 рр., зазначені у пп. 3.8.2 п. 3.8 гл. 3 та пп. 6.4.2 п. 6.4 гл. 6 Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат (постанова правління Фонду від 27.04.2007 р. №24).

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»