Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Коли запрацює сервіс Е-лікарняні?

За словами Степанова, сервіс е-лікарняний розпочне працювати з 1 червня 2021 року в пілотному форматі у 200 лікарнях, а в повному обсязі працюватиме з 1 вересня

Нагадаємо, що  Кабмін постановою від 31.03.2021 р. № 323 виклав у новій редакції Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.  Нова редакція Порядку буде діяти з 1 травня.

Постановою фактично оновлено алгоритм видачі листків непрацездатності для електронізації послуги «е-лікарняний».

Травень вже настав, а повідомлень про початок дії електронних лікарняних ще не було.

І ось 11 травня на нараді у Президента щодо ситуації з коронавірусом розглядалося питання щодо впровадження електронних лікарняних.

За словами Степанова, воно розпочнеться з 1 червня 2021 року в пілотному форматі у 200 лікарнях, а в повному обсязі працюватиме з 1 вересня поточного року.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Електронний документ , Лікарняні

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі