• Посилання скопійовано

З 23 травня діє підкоригована Інструкція про порядок нарахування і сплати ЄСВ

Зміни затверджено у зв’язку з прийняттям Закону №2888-ІХ, яким внесено зміни до Закону про ЄСВ, а також використанням нових термінів, запроваджених Законом «Про платіжні послуги». Ці зміни почали діяти з 23 травня

З 23 травня діє підкоригована Інструкція про порядок нарахування і сплати ЄСВ

Мінфін наказом від 25.04.2023 р. №212 (зареєстрований у Мін'юсті 09.05.2023 р. за №778/39834) вніс зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зміни затверджено у зв’язку з прийняттям Закону №2888-ІХ, яким внесено зміни до Закону про ЄСВ, втратою чинності з 1 грудня 2022 року Закону «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», а також використанням нових термінів, запроваджених Законом «Про платіжні послуги».

Таким чином, внесено такі зміни:

1) у розділі VII "Фінансові санкції" Інструкції:

  • у підпункті 2 пункту 3 слова «платіжні доручення та інші розрахункові документи» замінено словами «платіжні інструкції платника»;
  • в абзаці другому пункту 6 слова «Законом України «Про платіжні системи  та переказ коштів в Україні» замінено словами «Законом України  «Про платіжні послуги»;

2) у тексті цієї Інструкції та в додатках 17, 18 до неї після слова «банк» у всіх відмінках і числах доповнено словами «,небанківський надавач платіжних послуг» у відповідних відмінках та числах.

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. 23 травня Наказ опубліковано в "Офіційному віснику".

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»