• Посилання скопійовано

Великий бізнес сплатив з початку року майже 14 млрд грн ЄСВ

З початку року надходження з єдиного внеску становлять 13,9 млрд гривень. Порівняно з минулим роком цей показник більший на 2,9 млрд грн, або на 26,1 відсотка

Великий бізнес сплатив з початку року майже 14 млрд грн ЄСВ

Платниками Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків сплачено до бюджету єдиного соціального внеску у квітні 3,8 млрд грн, що на 0,8 млрд грн, або на 27,8 відс. більше, ніж у аналогічному періоді 2023 року.

З початку року надходження з єдиного внеску становлять 13,9 млрд гривень. Порівняно з минулим роком цей показник більший на 2,9 млрд грн, або на 26,1 відсотка.

Нагадуємо, що єдиний внесок є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»