• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Новий порядок проведення перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства

Вилучено з «Моїх новин»

Наказ Мінагрополітики від 25.02.2013 р. №132

Новий порядок проведення перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства

Мінагрополітики  затвердило Порядок планування та здійснення контрольних заходів з питань перевірки стану дотримання суб'єктами господарювання вимог земельного законодавства.

Так, державний нагляд з питань перевірки стану дотримання суб'єктами господарювання вимог земельного законодавства здійснюється Держсільгоспінспекцією та її територіальними органами.

Зокрема, передбачено, що строк здійснення:

- планового заходу не може перевищувати 15 робочих днів, а для суб'єктів малого підприємництва – 5 робочих днів;

- позапланового заходу  не може перевищувати 10 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва – 2 робочих днів, якщо інше не передбачено законом.

Підставами для здійснення позапланового заходу є:

- подання госпсуб'єктом письмової заяви про проведення перевірки за його бажанням;

- виявлення та підтвердження недостовірності даних, заявлених у документах обов'язкової звітності;

- перевірка виконання госпсуб'єктами приписів або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог земельного законодавства;

- отримання заяв, скарг чи звернень фіз- та юросіб, в яких міститься інформація про порушення земельного законодавства;

- неподання в установлений строк документів обов'язкової звітності без поважних причин.

Строк здійснення позапланового заходу не може перевищувати 10 робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - 2 робочих дні. Продовження терміну не допускається.

Державні інспектори не мають права здійснювати перевірку без наявності направлення на проведення планової або позапланової перевірки та службових посвідчень.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»