Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Увага! План перевірок Пенсійного фонду на 2018 рік

До плану увійшло 1214 підприємств та підприємців зі середнім та високим ступенем ризику

Пенсійний фонд наказом від 29.11.2017 р. №239 затвердив річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) ПФУ на 2018 рік.

До плану увійшло 1214 підприємств та підприємців зі середнім та високим ступенем ризику. Щодо кожного з них прописано дату початку перевірки та строки її проведення. Перевірятимуть усіх на предмет додержання законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Завантажити план перевірок у форматі .xls  >>

 

Пошук можливий за ідентифікаційним кодом юрособи або реєстраційним номером облікової картки платника податків фізичної особи–підприємця (серія (за наявності) та номер паспорта).

***

  • Нагадуємо, що Держрегуляторна служба затвердила, а згодом внесла зміни до Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік. Про це тут>>
  • Окрім того, плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2018 рік оприлюднили більшість регіональних відділень ДержпраціПереглянути їх можна тут>>
  • А про те, кого перевірить Держпродспоживслужба у 2018 році, читайте тут >>. (До її плану увійшло 32 677 суб'єктів господарювання).
  • Хто ще завітає на перевірку у 2018 році? – читайте у зручному довіднику від редакції «Дебету-Кредиту».

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Пенсійний фонд України
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Пенсійний фонд , Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 21

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?