Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Застосування єдиної методики розроблення критеріїв для планових перевірок відтерміновано!

Оприлюднено постанову КМУ, якою встановлено, що положення нових методик не застосовуються до 1 вересня 2018 року

Нагадаємо, що постановою КМУ від 10.05.2018 р. №342 затверджено нові методики:

  • розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю),
  • уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю). Про це ми розповідали тут>>

Постанова №342 набрала чинності через місяць з дня її опублікування (тобто сьогодні, 12 червня). Про це, навіть, повідомляли регіональні відділення Держпраці.

Проте сьогодні на сайті Уряду оприлюднено постанову КМУ від 06.06.2018 р. №464, якою встановлено, що положення зазначених вище методик не застосовуються до 1 вересня 2018 року.

Отже, до цього часу органи держнагляду будуть відбирати платників податків для перевірок за старими критеріями, затвердженими постановою КМУ від 28 серпня 2013 р. №752.

Постанова №464 набрала чинності 12 червня 2018 року (з дня її офіційного опублікування, яке відбулося в "Урядовому кур'єрі" №109).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?