Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

За недопуск Держпраці до перевірки накладається штраф у 372 300 грн!

За недопущення до проведення інспекційного відвідування роботодавцю доведеться сплатити штраф на суму понад 372 тис. гривень

З метою виявлення неоформлених трудових відносин фахівцями Держпраці у Херсонській області ефективно здійснюються заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Так, при спробі інспекторів праці потрапити на територію рибопереробного цеху міста Генічеськ роботодавець чинив перешкоди. У цей момент близько 20 осіб, які працювали, спішно залишили робочі місця усіма можливими шляхами (стрибали через огорожу та тікали навіть через собачі лази), щоб уникнути зустрічі з інспекторами праці.

У присутності представників правоохоронних органів фахівцями Управління складено акт про неможливість проведення інспекційного відвідування.

Таким чином, за недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин роботодавцю доведеться сплати штраф, передбачений абз. 7 ч. 2 ст. 265 КЗпП, а саме у стократному розмірі мінімальної заробітної плати.

«Нелегалів» також виявлено при перевірці одного з ресторанів району. За допуск до роботи трьох осіб без оформлення трудових договорів, до фізичної особи – підприємця буде застосовано фінансові санкції у розмірі 335070 гривень.

***

Читайте також: Держпраці зможе перевіряти без попереджень: Комітет ВРУ «за»! 

Джерело
Держпраці у Херсонській області
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Відповідальність , Держпідприємства , Перевірки , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі