Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

УВАГА! Чергове оновлення плану-графіка перевірок на 2018 рік (станом на липень)

ДФСУ оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік з урахуванням коригування (липень 2018 року). Згідно з ним, у 2018 році відбудеться 8518 планових податкових перевірок

Сьогодні, 16 липня, ДФСУ зробила подарунок бухгалтерам, вкотре оновивши план-графік планових перевірок ДФСУ на 2018 рік. 

Як зазначила ДФС,  з урахуванням коригування (станом на 16.07.2018 р.) викладено:

  • Розділу І плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб». 
  • Розділ ІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна тут>>

Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки платників податків - самозайнятих осіб, які є ФОП або провадять незалежну професійну діяльність» з урахуванням коригування (травень 2018 року) (завантажити)  та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування (квітень 2018 року) (завантажити) поки що залишено без змін. 

 

Згідно з оновленим планом-графіком у 2018 році відбудеться 8518 планова податкова перевірка. Це на 62 перевірки більше, ніж у плані-графіку за червень 

 

Звертаємо увагу! Податківці також раніше оприлюднили довідник структури плану-графіка з кодами груп підприємств у розрізі направлень їх діяльності. З ним можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. Про це ми розповідали тут>>

Також звертаємо увагу, що  з 23 лютого і до кінця року 24 органи держнагляду мають право прийти на планову перевірку. Серед них - ДФСУ та Держпраці. Про це ми повідомляли тут.

Весь перелік можна переглянути тут>>

***

Оновлені плани податкових перевірок за інші періоди дивіться тут:

Плани перевірок на 2018 рік інших держорганів дивіться у довіднику>> УВАГА! Корисна інформація від партнерів! 

Останніми змінами у Плані перевірок 87 юридичних осіб додано до плану, 26 виключено з нього, а по 21 компанії дата перевірки перенесена.

Перевірити в 1 клік, чи не потрапила ваша компанія до оновленого плану-графіка перевірок ДФСУ, Держпраці та ще 22 контролюючих органів ви можете прямо зараз в онлайн-сервісі VKURSI.

Сервіс VKURSI використовує дані з 30+ офіційних джерел, в тому числі джерела інформації про перевірки перераховані вище; структурує ці данні, пов’язує з іншими реєстрами, цілодобово контролює зміни, попереджає про зміни і ризики.

Введіть код ЄДРПОУ або назву компанії у поле пошуку сервісу VKURSI. А вже через деілька секунд, у сформованому досьє перегляньте розділ «Графік перевірок».

Розпочніть перевірку!


Розпочати перевірку >>>


Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі