Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Зустрічайте! Затверджено План комплексних перевірок на 2021 рік

Згідно з планом, у 2021 році контролюючими органами (не ДПС) буде проведено 4886 перевірок підприємств та підприємців. А от План перевірок ДПСУ на 2021 рік ще не затверджений; це повинні зробити до 25 грудня

Наказом ДРСУ від 16.11.2020 р. №114 затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік. Така інформація міститься на Інспекційному порталі.

Переглянути його можна:

За затвердженим планом наступного року буде проведено  4886 перевірок підприємств та підприємців (це на 27 330 менше, ніж було у плані на 2020 рік).

Нагадуємо, що згідно зі ст. 5 Закону №877 підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).

Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік.

Важливо! В жовтні цього року 21 контролюючий орган оприлюднив проєкти планів перевірок на 2021 рік. Про це читайте тут. Але затверджених наказів щодо їх проведення ще не має.

 

А що з планом перевірок ДПСУ на 2021 рік?

План-графік податкових перевірок на 2021 рік має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки. Тож наразі чекаємо.

Оновлений план-графік перевірок ДПС на 2020 рік дивіться тут.

***

  • Плани перевірок Держпраці, ПФУ та ще 26 контролюючих органів на 2020 рік ось тут>>
  • План комплексних перевірок на 2020 рік - за посиланням>>
  • Хто має право перевіряти під час карантину, дивіться тут.
  • Про те, що з 1 вересня почалися перевірки з питань праці ми розповідали тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі