Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Коли запрацює Бюро економбезпеки: прогноз від голови ДФС

У фіскальній службі розповіли, коли запрацює Бюро економічної безпеки

Після набуття чинності законом про Бюро економічної безпеки треба ще пів року, аби цей орган міг запрацювати.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник під час онлайн-зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією.

«Щоб БЕБ почав функціонувати, потрібно пів року, аби запрацювало не менше 30% особового складу», – заявив Мельник.

Він додав, що після підписання закону «Про Бюро економічної безпеки України» Президентом України Державна фіскальна служба буде передавати свої функції до новоствореного органу.

Як повідомлялось раніше, наприкінці січня 2021 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Бюро економічної безпеки України», який, серед іншого, передбачає передачу повноважень із розслідування економічних злочинів від СБУ, ДФС та інших служб до новоствореного органу. Встановлюється, що в Бюро може працювати не більше 4 тис. співробітників. Набір працівників передбачається на конкурсних засадах.

До повноважень Бюро, згідно із законом, належатиме, зокрема: здійснення оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування у межах передбаченої законом підслідності; інформаційно-пошукова та аналітично-інформаційна робота з метою виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності Бюро економічної безпеки.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
УКРІНФОРМ
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі