Важливі теми
  • Посилання скопійовано

ДПС наголошує: попри блекаут е-сервіси та ЦОПи працюють у штатному режимі

За інформацією ДПС, електронні сервіси, Контакт-центр та система ЗІР працюють у штатному режимі. ЦОПи надають сервісні послуги громадянам та бізнесу незалежно від місця їх обліку

ДПС наголошує: попри блекаут е-сервіси та ЦОПи працюють у штатному режимі

Всі чекали на обіцяне Гетманцевим розʼяснення про послаблення податкових зобов'язань в умовах енерговідключень. Це буде стосуватися підприємств торгівлі (незастосування РРО), і АЗС, і (можливих) прострочень реєстрації ПН, й інших порушень.

А ДПС вирішила поки розповісти про роботу своїх сервісів під час блекауту.

Зокрема, її електронні сервіси,  Контакт-центр та система ЗІР працюють у штатному режимі, центри обслуговування платників надають сервісні послуги громадянам та бізнесу незалежно від місця їх обліку. 

А для тих, хто хоче, а не може зателефонувати до Контакт-центру працює альтернативний канал отримання інформаційно-довідкових послуг – чат «Контакт-центр Податкової» у месенджерах Viber та Telegram.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»