• Посилання скопійовано

ВРУ підтримала у І читанні доопрацьовану реформу БЕБ: якою вона буде?

11 квітня ВРУ прийняла у І читанні законопроєкт №10439, підготовлений у новій редакції, про внесення змін до Закону про БЕБ щодо удосконалення роботи Бюро

ВРУ підтримала у І читанні доопрацьовану реформу БЕБ: якою вона буде?

ВРУ прийняла у І читанні законопроєкт №10439, підготовлений у новій редакції, про внесення змін до Закону про БЕБ щодо удосконалення роботи.

Про це повідомив Гетманцев у своєму Телеграм-каналі.

Нова редакція проєкту Закону України про внесення змін до Закону України «Про Бюро економічної безпеки України» щодо удосконалення роботи Бюро (реєстр. №10439) додатково до поданої КМУ передбачає: 

  • відбір і подання на розгляд Прем’єр-міністра України не більше двох кандидатур на посаду директора БЕБ; 
  • перші строки для незалежних оцінок (аудитів) ефективності діяльності БЕБ (проведення оцінки здійснюється Комісією після завершення першого і третього року на посаді Директора Бюро економічної безпеки України, призначеного в порядку, передбаченому цим Законом); 
  • доопрацьований механізм атестації працівників БЕБ, строк проведення якої не може перевищувати дванадцяти місяців з дня призначення на посаду Директора Бюро економічної безпеки України в порядку, передбаченому цим Законом.

Директор Бюро економічної безпеки України, призначений у порядку, передбаченому цим Законом, формує нову дисциплінарну комісію.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»