• Посилання скопійовано

Українцям обрізали компенсацію за витрати у судах

Компенсація не перевищуватиме 40% розміру мінімальної заробітної плати

Президент України Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу в судових справах відтепер не може перевищувати 40% розміру мінімальної заробітної плати за одну годину участі особи, яка надавала правову допомогу в судовому засіданні.

Згідно із законом, «розмір компенсації витрат на правову допомогу в цивільних справах, в яких така компенсація виплачується стороні, на користь якої ухвалено судове рішення іншою стороною, а в адміністративних справах суб’єктів владних повноважень, не може перевищувати 40% розміру мінімальної заробітної плати за годину участі особи, яка надавала правову допомогу в судовому засіданні і при здійсненні окремих процесуальних дій за межами судового засідання».

Відповідний закон Верховна Рада прийняла 20 грудня минулого року.

 

Рубрика: Право і відповідальність/Судова практика

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Судова практика»