Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Жінок не будуть штрафувати за ухилення від військового обліку: роз'яснення Міноборони

Резніков роз'яснив, чи будуть штрафувати жінок за ухилення від військового обліку. За його словами, покарання за це не передбачено законом
Жінок не будуть штрафувати за ухилення від військового обліку: роз'яснення Міноборони

За інформацією Міноборони від 21 січня, Олексій Резніков роз’яснив ситуацію щодо застосування штрафів до жінок, які мають стати на військовий облік згідно з наказом Міноборони від 11 жовтня 2021 року.

«Що стосується штрафів, то їх не можуть застосовувати до жінок, спеціальності яких передбачають постановку на облік. Військовозобов’язані — це громадяни, які перебувають у запасі для комплектування збройних сил та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави. Військовозобов’язаним людина стає лише після постановки на військовий облік.

Жодним нормативно-правовим актом не передбачено штрафів для жінок які вперше стають на облік як військовозобов’язані. Тобто, ще раз: жінки стають військовозобов’язаними лише після того як стають на військовий облік і до моменту ставання на облік вони не є такими» — відзначив Олексій Резніков.

***

Від редакції: Підкреслимо, що також 21 січня Міністерство оборони України розробило нову редакцію наказу про взяття на військовий облік жінок. Зокрема, список професій для військового обліку буде скорочений з 35 до 14 спеціальностей та 6 професій. Про це ми розповідали тут.

Всі новини на тему військового обліку жінок дивиться за посиланням. 

Джерело
Міністерство оборони України
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Штрафи , Військовий облік

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі