• Посилання скопійовано

За яких умов не буде штрафів від ДПС при перевірках з 1 липня?

Гетманцев підкреслив, що з 1 липня та до кінця війни буде передбачено уникнення сплати штрафів та пені при добровільному погашенні донарахованої внаслідок перевірки недоїмки протягом 30 днів

За яких умов не буде штрафів від ДПС при перевірках з 1 липня?

Нагадаємо, що 29 травня ВРУ прийняла за основу проєкт закону № 8401 про внесення змін до ПКУ та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану, чим викликала резонанс серед бізнесу.

Проєктом пропонується скасувати з 1 липня низку податкових пільг, запроваджених на період війни.  Зокрема, скасування мораторію на перевірки ДПС та застосування фінштрафів.

Про одну з новацій цього документа розповів Голова податкового комітету ВРУ Гетманцев у своєму Телеграм-каналі.

Йдеться про можливість уникнення сплати штрафів та пені взагалі при добровільному погашенні донарахованої внаслідок перевірки недоїмки протягом 30 днів.

Норма діятиме лише на воєнний час, але якщо матиме позитивний ефект та позитивні відгуки бізнесу, Гетманцев обіцяє зробити її постійною.

***

Читайте також

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»