Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

О чем нас спрашивали на прошлой неделе

10 самых интересных вопросов, ответы на которые получили пользователи нашего сервиса consulting.dtkt.ua за прошедшую неделю

Графік щорічних відпусток: як скласти? 

Як складається графік щорічних відпусток? 

Відсутність реєстрації ПН: чи правомірно застосовувати штраф 50%? 

Підприємство несвоєчасно зареєстровано платником ПДВ. В результаті податкової перевірки податківцями донараховано податкове зобов’язання та штрафні санкції за відсутність реєстрації ПН у розмірі 50%. Чи правомірні дії перевіряючих? 

Оформлення службового транспорту на підприємстві 

Як оформити службовий транспорт на підприємстві? 

Неправильно запрограмований РРО: які наслідки? 

ФОП (платник ІІІ групи ЄП без ПДВ) продає столове вино та іншу продукцію. Через помилку у програмуванні РРО у чеках не відображається правильна сума акцизного податку, а також помилково відображається сума ПДВ. Які наслідки? Як скласти декларацію з акцизного податку? 

Чи може підприємець надавати приміщення в оренду як фізособа? 

Фізособа, яка є підприємцем ІІ групи ЄП, надає приміщення юрособі, у якій вона є директором, як фізособа. Чи порушуються умови перебування на спрощеній системі? 

Додаткова відпустка на дітей: кому надається?

Яким працівникам надається додаткова оплачувана відпустка на дітей?

Купівля-продаж авто: як оформлювати?

Як оформлюється купівля-продаж автомобіля?

Чи оподатковується перерахування ФОП готівки за товари та послуги на власну особисту картку?

ФОП та фізособа це одна й та ж людина. ФОП перераховує фізособі на картку готівку за товари, послуги, фіндопомогу, поповнення оборотних грошей тощо. Чи є такі операції оподатковуваним та якими податками?

Ремонт ходової частини автомобіля: як відобразити в обліку?

У 2017 році підприємство придбало авто та ввело його в експлуатацію. 10.06.2019 р. відремонтовано ходову частину авто (рахунок та акт виконаних робіт від постачальника виставлено на діагностику ходової частини; роботи і матеріали окремо кожною позицією в цілому в одному акті). Як такі витрати відобразити в обліку?

Відшкодована орендарем сума комунальних платежів: що з ЄП у юрособи-«єдинника»?

Підприємство-«єдинник» ІІІ групи із відкритим КВЕДом 68.20 надає в оренду ФОП приміщення згідно з договором оренди. Окремим договором на відшкодування комунальних витрат, ФОП компенсує витрати юрособі за сплаченими комунальними платежами. Чи порушує юрособа умови перебування 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Консультации

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрыть +