Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

Новый бизнес-сезон: как подготовиться бухгалтеру?

С Бухгалтерской Видеоплатформой №1 – это просто, удобно, надежно и выгодно!

Впевнені, багато хто вже чув про Бухгалтерську Відеоплатформу №1 – величезну базу знань для провідних спеціалістів у бухгалтерії. А зараз доступ до неї на 7 днів можна отримати за абсолютно символічні 7 грн (при оплаті карткою).

Наразі на платформі зібрано 60 актуальних відео про зарплату та кадри, 48 – про ПДВ, 35 – про ФОП і ще 50+ на інші гарячі теми.  

Загалом ви отримаєте:

  • 190 відеокурсів вже доступних до перегляду;
  • online-трансляції семінарів та вебінарів;
  • сервіс «Online-відповіді на запитання»;
  • роздаткові матеріали лекторів-експертів;
  • сертифікати після проходження курсів;
  • ексклюзивні додаткові відеоматеріали.

Протягом 7 днів ви зможете за таку надзвичайно малесеньку суму у повній мірі оцінити, наскільки цей відеосервіс є зручним та корисним. Як це зробили вже понад 19 000 ваших колег :)

Скористайтеся акційною пропозицією за посиланням.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Вебинар

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме