Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

«Слуга народа» работает над законопроектом об экономическом паспорте украинца

Экономический паспорт – это личный счет, спонсируемый государством. Предполагается, что каждый маленький украинец с рождения сможет накапливать на счету часть средств от реализации государством природных благ

Відповідає за написання законопроекту Руслан Стефанчук, саме він та глава держави були ініціаторами цього закону. Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час прес-марафону у київському фудмаркеті Kyiv Food Market.

«Питання економічного паспорта українця – не в компетенції Міністерства економіки. Вони розгрібають свої Авгієві стайні. Цим займається саме партія «Слуга народу», відповідальний за цим Руслан Стефанчук. Ми з ним створювали цю ідею, ми розробляли законопроект з цього питання. Спочатку повинен бути законопроект», – заявив Зеленський.

Як відомо, питання так званого економічного паспорта українця стало одним із передвиборних обіцянок Володимира Зеленського. Цей «паспорт» – це особистий рахунок, спонсорований державою. Задум передбачає, щоб кожен маленький українець з самого народження міг накопичувати на цьому рахунку частину коштів від реалізації державою природних благ (надра, земля тощо). Після досягнення повноліття громадянин отримає ці накопичення як власний стартовий капітал. Гроші можна витратити на різні задуми, наприклад, оплатити навчання чи відкрити власний бізнес.

Також Зеленський додав, що у Верховній Раді працюють над новий Трудовим кодексом. Президент переконує, що усі норми, які викликають роздратування, будуть враховані.

Джерело
Ракурс
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество , Госбюджет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме