Главная Все новости Общество и жизнь Общество, события

Минсоцполитики пересмотрит содержание «пакета малыша»

Минсоцполитики собирается пересмотреть содержание «пакета малыша» на 2020 год. Об этом рассказал заместитель министра соцполитики Олег Коваль

Міністерство соціальної політики України збирається переглянути вміст «пакунку малюка» на 2020 рік.

Про це заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль розповів в інтерв’ю міжнародному громадсько-політичному тижневику «Дзеркало тижня».

«Що ж до вмісту «пакунку малюка», він буде переглянутий. З цього приводу є різні думки. Наприкінці листопада – початку грудня ми їх усі згрупуємо. Ціна «пакунка» залишиться колишньою – у межах п'яти тисяч гривень. Постанову ми не змінюємо», – наголосив заступник Міністра.

Як зазначив Олег Коваль, Міністерство соціальної політики знайшло вирішення проблеми із «бебі-боксами» для жителів Донецької області – єдиної області в Україні, яка з початку програми «пакунок малюка» (вересень 2019 року), не отримала жодного «бебі-боксу». Це вирішення лежить у монетизації «пакунку малюка» – тобто замість «бебі-боксу» породіллі отримуватимуть його грошовий еквівалент.

«Монетизація цієї програми в Донецькій області – захід, на який ми пішли заради людей. Інтереси людей не мають страждати через процедурні моменти. Ми вважаємо, що це правильне рішення», – підкреслив Олег Коваль.

 

Довідково

З початку реалізації проекту 329 773 дитини отримали «пакунок малюка», що становить 99% від кількості дітей, народжених з 01.09.2018 (334 163 дитини).

У тому числі 233 946 дітей забезпечено «пакунком малюка» у поточному році (народжено 232 114 дітей).

З 01.09.2018 здійснено доставку 364 985 «пакунків малюка» (у тому числі 89 701 пакунок – відповідно до проектних угод 2019 року).

Джерело
Міністерство соціальної політики
Рубрика:
Общество и жизнь / Общество, события
Теги:
Общество

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме